Prenses Kate Middleton Öldü Mü? Bayraklar Neden Yarıda?

Prenses Kate Middleton’un sağlığı hakkında endişeler devam ederken, İngiltere Kraliyet Ailesi’nin yakında önemli bir açıklama yapması bekleniyor.

Son aylarda kamuoyundan uzak kalan Galler Prensesi Kate Middleton’un durumuyla ilgili çeşitli spekülasyonlar var. Ancak, resmi bir açıklama yapılmadan kesin bir bilgiye sahip değiliz.

İngiltere medyası, Prenses Kate’in uzun süredir ortaya çıkmamasının ardından Kraliyet Ailesi’nden beklenen açıklamanın ne olacağını merakla bekliyor.

Özellikle sosyal medya platformu X’teki profil resimlerinin siyahla değiştirilmesi ve bazı basın kuruluşlarının yas havası oluşturması, insanların Kate’in durumuyla ilgili daha fazla bilgi almayı umduğunu gösteriyor.

Son gelişmeler ise Kate’in ameliyat sonrası ilk kez halkın içinde göründüğü yönünde. The Sun gazetesi, Kate’in Windsor’daki bir mağazada alışveriş yaparken görüldüğünü iddia ediyor. Bu durum, Kate’in sağlığının iyi olduğu ve normal günlük aktivitelerine devam ettiği şeklinde yorumlanabilir.

Ancak, resmi bir açıklama olmadan ve Kate’in kendisiyle ilgili bilgi verilmeden kesin bir şey söylemek doğru olmayabilir. Dolayısıyla, kamuoyu bu konuda Kraliyet Ailesi’nden gelecek açıklamayı bekliyor.

İNGİLTERE’DE BAYRAKLAR NEDEN YARIYA İNDİ?

Başta X olmak üzere birçok sosyal medya uygulamasında Birleşik Krallık’ın fiili ulusal bayrağı olan Birlik Bayrağı’nın yarıya indirilmiş görüntülerini paylaşıldı.

Birçok kişi hızla Kate Middleton ya da İngiltere Kralı Charles’ın ölüp ölmediğini sorgulamaya başladı.

İngiliz haber kanalı Times Now’ın haberine göre, görüntülerin ülkenin eski kraliçesi 2. Elizabeth’in 2022’deki ölümüne ait olduğunu tespit etti.


Prens Wililam’ın Lady Rose ile bir ilişkisinin olduğu iddia ediliyor.

PEKİ KRAL CHARLES ÖLÜRSE…

Kraliyet ailesinde olası bir ölümde “Londra Köprüsü Operasyonu” olarak bilinen süreç uygulanacak. Kral’ın özel sekreteri Başbakan Rishi Sunak’ı arayarak “Londra köprüsü yıkıldı” ifadesini iletecek.

Bu haberin Başbakan Rishi Sunak’a iletilmesinin ardından ise yaklaşık 12 gün sürecek oldukça kapsamlı ve sıkı bir prosedüre bağlı olan cenaze süreci başlayacak.

LADY ROSE KİM?

Rose Hanbury, Kate Middleton’ın hastalığının tekrarlamasına yol açtığı iddia edilen kişi olarak tanınıyor. Hanbury, Prens William’ın eşi Kate’i uzun süredir aldattığı iddialarıyla gündeme geldi. William ve Kate’in evliliğini sarsan kişinin Hanbury olduğu söylenmektedir.

Rose Hanbury, ailenin yakın dostu olarak bilinir ve Prens William ile arasında yasak bir ilişki olduğu yıllardır spekülasyon konusu olmuştur. Hanbury, 2009’da David Cholmondeley, 7. Cholmondeley Markisi ile evlenmiş ve üç çocuk sahibi olmuştur.

Hanbury’nin eşi olan David Cholmondeley ise Kral Charles’ın yakın iş arkadaşlarından biridir. Yeniden gündeme gelen yasak ilişki iddialarına bir yenisi eklenmiş ve Rose ile William’ın bir çocuk sahibi olduğu ileri sürülmüştür.

Kate, yıllardır çıkan haberlere sessiz kalmış olsa da, bu son iddiaların hastalığının tekrar nüksetmesine sebep olduğu da söylenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x